Latvijas Republikas Prokuratūra

Vakances

drukāt

Liepājas prokuratūras virsprokurora amata vakance

Atbilstoši Prokuratūras likuma 34.panta trešajā daļā noteiktajam Latvijas Republikas Prokuratūra informē, ka tiek plānots aizpildīt Liepājas prokuratūras virsprokurora amata vakanci.

Personas, kuras atbilst Prokuratūras likuma 34.panta pirmajā daļā noteiktajām prasībām un vēlas pretendēt uz šo amatu, tiek aicinātas nosūtīt pieteikuma vēstuli Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta virsprokuroram līdz 2019.gada 11.oktobrim.

 

Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētajā prokuratūras prokurora amata vakances

Atbilstoši Prokuratūras likuma 34.panta trešajā daļā noteiktajam Latvijas Republikas Prokuratūra informē, ka tiek plānots aizpildīt Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētās prokuratūras prokuroru amata vakances.

Personas, kuras atbilst Prokuratūras likuma 34.panta otrajā daļā noteiktajām prasībām un vēlas pretendēt uz šo amatu, tiek aicinātas nosūtīt pieteikuma vēstuli Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta virsprokuroram līdz 2019.gada 21.oktobrim.

 

Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta Prokuroru personāla un profesionālās izaugsmes nodaļas prokurora amata vakance

Atbilstoši Prokuratūras likuma 34.panta trešajā daļā noteiktajam Latvijas Republikas Prokuratūra informē, ka tiek plānots aizpildīt Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta Prokuroru personāla un profesionālās izaugsmes nodaļas prokurora amata vakanci.

Personas, kuras atbilst Prokuratūras likuma 34.panta otrajā daļā noteiktajām prasībām un vēlas pretendēt uz šo amatu, tiek aicinātas nosūtīt pieteikuma vēstuli Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta virsprokuroram līdz 2019.gada 31.oktobrim.

 

Prokurora amats Starptautiskajā Krimināltiesā

 

Plašāka informācija par pieteikšanos: šeit
Pieteikšanās līdz 2019. gada 31. oktobrim.
Darba vieta: Hāga, Nīderlande.

Atpakaļ

INFORMĀCIJA