Latvijas Republikas Prokuratūra

Paziņojumi presei

Publicēts 10/05/2018
Drukāt

Par piemērotāko kandidātu Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta vadītāja amatam atzīst Ilzi Znotiņu

Izvērtējot kandidātus Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta vadītāja amatam, ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers par piemērotāko tam atzinis zvērinātu advokāti Ilzi Znotiņu.

Kopumā izvērtēšanai ģenerālprokuroram Valsts kancelejas vadītā komisija bija nosūtījusi atzinumus par četriem pretendentiem.

I.Znotiņa pēc pārrunām ar ģenerālprokuroru bija lūgusi laiku, lai izvērtētu iespēju turpmāk vadīt Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestu, un trešdien, 9.maijā, apstiprināja savu gatavību sākt darbu dienestā no šā gada 1.jūnija.

Līdzšinējā Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta vadītāja Viestura Burkāna pilnvaru termiņš beigsies 31.maijā, viņš šajā amatā strādā kopš 1998.gada. Tuvojoties viņa pilnvaru termiņa beigām, ģenerālprokurors Ē.Kalnmeiers pieņēma lēmumu rīkot konkursu uz šo amatu, lai tādējādi tam tiktu izvēlēts iespējami labākais kandidāts. Šī ir pirmā reize, kad tika rīkots konkurss uz Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta vadītāja amatu.

 

 

 

 

Aiga Eiduka
Latvijas Republikas Prokuratūras
Ģenerālprokuratūras
Preses sekretāre
Tālrunis: 67044444, 27044444
e-pasts: Aiga.Eiduka@lrp.gov.lv

Atpakaļ

INFORMĀCIJA