Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 15/12/2017

Prokuratūra tiesai nodod krimināllietu pret kādu advokāti par mēģinājumu ienest cietumā narkotiskās vielas

2017.gada 8.decembrī Narkotiku nelikumīgas aprites noziegumu izmeklēšanas prokuratūra tiesai nosūtīja krimināllietu attiecībā pret kādu advokāti, kura mēģināja ienest narkotiskās un psihotropās vielas personai, kura ievietota ieslodzījuma vietā Rīgas Centrālcietumā.

Lasīt vairāk
Publicēts 14/12/2017

Iesaistoties starptautiskā operācijā, Muitas policijas pārvalde sadarbībā ar Latvijas prokuratūras pārstāvniecību Eirojustā aiztur cigarešu kontrabandistus

Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvaldes un Eiropas Savienības Tiesiskās sadarbības vienības (Eurojust) koordinētu pasākumu ietvaros 2017.gada novembra beigās Latvijā un Nīderlandē vienlaikus veikto procesuālo darbību rezultātā par cigarešu kontrabandu tika aizturēti divi Latvijas Republikas pilsoņi.

Lasīt vairāk
Publicēts 14/12/2017

Prokuratūra tiesai nosūtījusi krimināllietu par nonāvēšanu aiz neuzmanības

2017.gada 4.decembrī Valmieras rajona prokuratūras prokurore tiesai nosūtījusi krimināllietu, kurā policijas darbinieks apsūdzēts pēc Krimināllikuma 123.panta pirmās daļas - par nonāvēšanu aiz neuzmanības.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA