Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 31/03/2020

Turpinās būvniecība prokuratūras topošajai ēkai Aspazijas bulvārī 7

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) šobrīd turpina darbu pie topošās prokuratūras ēkas Aspazijas bulvārī 7. Plānotas, ka tajā darbu turpinās vairākas Rīgas struktūrvienības.

Lasīt vairāk
Publicēts 30/03/2020

Vīrieti tiesās par pasūtījuma slepkavības mēģinājuma atbalstīšanu Krievijā

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu vīrieša apsūdzībā par slepkavības mēģinājuma atbalstīšanu Krievijā. Tā kā persona dzīvo Latvijā, tad kriminālprocess bija nodots kriminālvajāšanas turpināšanai Latvijā.

Lasīt vairāk
Publicēts 26/03/2020

Aicinām iedzīvotājus izmantot elektronisku vai telefonisku saziņu

Tā kā Ministru kabinets 2020.gada 12.martā izdevis rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un izsludinājis ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Latvijas Republikas Prokuratūra laika posmā no šā gada 13.marta līdz 14.aprīlim prokuratūras telpās pieņems vienīgi apmeklētājus, kurus ierasties aicinājis prokuratūras struktūrvienības vadītājs vai prokurors.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA