Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 27/06/2017

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par mātes ilgstoši veiktu cietsirdīgu apiešanos ar mazgadīgo bērnu, kurš tamdēļ veica pašnāvības mēģinājumu

2017. gada 16. jūnijā Bauskas rajona prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 174. panta otrās daļas saukta kāda mazgadīga bērna māte.

Lasīt vairāk
Publicēts 21/06/2017

Prokuratūra tiesai nosūtījusi “Latvenergo” amatpersonu krimināllietu

2017.gada 20.jūnijā Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurore V.Jirgena Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai nosūtījusi  apjomīgo un lielu sabiedrisko rezonansi ieguvušo tā saucamo „Latvenergo” amatpersonu krimināllietu.

Lasīt vairāk
Publicēts 19/06/2017

Prokuratūra tiesai nodod krimināllietu par nelikumīgu 328920 cigarešu ievešanu un nedeklarēšanu

2017. gada 9. jūnijā Alūksnes rajona prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā kāda persona apsūdzēta par nelikumīgu tabakas izstrādājumu ievešanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, noslēpjot tos no robežsargu kontroles.

 

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA