Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 11/07/2018

Informācija prokurora amata pretendentiem

Prokuratūra aicina pieteikties personas, kurām interesē darbs rajona (pilsētas) prokuratūras prokurora amatā.

Pretendenta pieteikums, kas aizpildīts uz veidlapas (pieejama šeit), jāiesniedz Ģenerālprokuratūrā (Kalpaka bulv.6, Rīgā) līdz 2018.gada 16.jūlijam.

Lasīt vairāk
Publicēts 10/07/2018

Informācija par Vidzemes tiesas apgabala prokuratūras prokurora amata vakanci

Atbilstoši Prokuratūras likuma 34.panta trešajā daļā noteiktajam Latvijas Republikas Prokuratūra informē, ka tiek plānots aizpildīt Vidzemes tiesas apgabala prokuratūras prokurora (ar pastāvīgo darba vietu Valmierā) amata vakanci.

 

Lasīt vairāk
Publicēts 06/07/2018

Tiesa piemēro reālus cietumsodus apsūdzētajiem tā dēvētajā “Tadžikistānas kokvilnas lietā“

2018.gada 6.jūlijā Rīgas rajona tiesa taisījusi notiesājošu spriedumu tā dēvētajā "Tadžikistānas kokvilnas lietā", atzīstot apsūdzētos par vainīgiem noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kas paredzēts Krimināllikuma 179.panta trešajā daļā un 275.panta otrajā daļā par to, ka viņi personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās piesavinājās no Tadžikistānas ievesto un SIA “W.E.E.S.A.” muitas noliktavā glabāšanā nodoto kokvilnu 9 094 238,96 EUR vērtībā, tas ir lielā apmērā, kā arī mantkārīgā nolūkā, izdarīja dokumentu, kas piešķir tiesības, viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA